User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Czyszczenie tapicerki

Katowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Tychy, Mikołów, Sosnowiec, Mysłowice, Chorzów.

Pranie tapicerki meblowej

Pranie foteli, rogówek, krzeseł, sof, tapczanów, kanap, łóżek, narożników przy użyciu technologii ekstrakcji jest najbardziej skuteczne. Metoda ta polega na rozprowadzeniu odpowiedniego preparatu czyszczącego na powierzchnię mebli a następnie pozbyciu się go wraz z rozpuszczonym brudem. Taka metoda daje bardzo dużą szansę na usunięcie wszystkich dogłębnych zabrudzeń oraz zaplamień. Pranie takie odbywa się przy użyciu tak zwanego ekstraktora (urządzenia podciśnieniowego), który pod ciśnieniem wprowadza wodę pod czyszczony materiał a następnie odpowiednia dysza odsysa tę wodę wraz z rozpuszczonym wcześniej brudem. Przy użyciu domowych sposobów nie jesteśmy w stanie osiągnąć takich rezultatów ponieważ brud tak naprawdę jest rozcierany a nie usuwany. Kto próbował sam usunąć zabrudzenia, plamy wie że nie jest to takie proste i często później zostają jeszcze większe plamy w postaci zacieków. Dlatego warto czasami wyprać dokładnie komplet wypoczynkowy, niekoniecznie musimy zamawiać do tego zadania firmę, można to zrobić samemu jeżeli mamy odkurzacz piorący. Jeżeli takiego nie posiadamy możemy poszukać firm w okolicy, które zajmują się wynajmem podobnych urządzeń. Zdjęcia w naszej galerii poniżej, najlepiej obrazują skuteczność naszej pracy. Zapraszamy do obejrzenia.

Usługa wykonywana jest u klienta

Pytania i odpowiedzi

 • Czy zajmujecie się rownież praniem tapicerki samochodowej?

  Tak.

 • Jak długo trwa czyszczenie kanapy czy sofy?

  Zależy to od kilku czynników. Głównie od stopnia zabrudzenia oraz gabarytów mebli. Pranie kanapy czy sofy zajmuje na ogół poniżej 1 godziny. Jeżeli chodzi o większe meble tapicerowane takie jak narożniki czas może się wydłużyć do 2 godzin.

 • Jak długo schnie tapicerka po czyszczeniu?

  Duży wpływ na czas schnięcia mają temperatura otoczenia i wilgotność powietrza. Wskazana jest dobra cyrkulacja powietrza (przeciąg). Generalnie do całkowitego wysuszenia potrzeba od kilku do nawet kilkunastu godzin.

 • Jak zabezpieczyć podłogę przed zamoczeniem?

  Nie ma takiej potrzeby. To my dbamy o to żeby zabezpieczyć wrażliwe miejsca.

 • Czy usuwacie wszystkie plamy?

  W zdecydowanej większości przypadków możemy usunąć plamy czy zabrudzenia. Materiał może ulec trwałemu przebarwieniu, dlatego nie możemy dać gwarancji na usunięcie każdej plamy.

 • Czy dojazd do klienta jest płatny?

  Dojazd do klienta jest bezpłatny.

 • Ile kosztuje wypranie narożnika?

  Na stronie znajduje się aktualny cennik. Jeżeli w cenniku nie ma interesującej Cię pozycji prosimy o kontakt telefoniczny.